Benim gibi arzu dolu olan herkese selam ben Yeliz 26 yaşında kendince çekiciliği olan seksi bir bayanım. Yalnız başına yaşayan bir bayan olarak geceleri yatağımı ısıtacak bir beyefendiye ihtiyaç duyuyorum. Başlıkta belirttiğim gibi sakso çekmeye bayılırım ve dip sakso işinde çok iyiyimdir. Ama 20 cm çıkartıp hadi dip sakso yap demeyin o kadar büyük ağzım yok 🙂 Ama çok kalın ve uzun olmayan penislere çok güzel dip sakso çekerim ve bu sakso sonucunda çoğu kişi hemen boşalır bu konuda sonradan uyarmadın demeyin.

Fotoğrafım yukarıda her zaman çok seksi ve güzel giyinmeye özen gösteririm. Görüştüğüm herkes ile sohbet ederek sizlerin nelerden daha çok hoşlandığınızı çok iyi bir şekilde öğrendim. Mesela direk bikini ile veya çıplak bir şekilde karşınıza çıksam çok arzulamazsınız ama mini etek ile çıktığımda herkes bayılıyor.

Çoğu kadın erkeklerin penisini kaldırmak için uğraşır ben bunu dokunuşlarımla ve giyindiğim seksi kıyafetler ile kolay bir şekilde yaparım. Onlarda benim yaptığım gibi sizlerle yeteri kadar ilgilense ve sohbet etse bunları öğrenirler lakin çoğu bu işe para kazanmak olarak bakıyor ben ise dost kazanmak olarak bakıyorum. Gerektiğinde geceleri yalnız kaldığımda izin verirseniz bende sizi arayabilirim neden olmasın ki ? Hep siz mi azıp arayacaksınız.

Numaram 0553 —- ama görüştüğüm kişiye saygısızlık olmasın diye randevu verdikten sonra siliyorum yanımda birisi var iken telefonumun çalması hiç hoş bir şey değil.