Sizlere bu sayfada kendim hakkında hiç bir bilgiyi yanlış vermeyeceğim. İlk olarak kendimi tanıtarak başlamak istiyorum adım Seda yaşım 28 olgun bir bayanım. Kötü bir evlilik yaşadım ve 1 yıldır dul bir bayan olarak hayatta kalmaya çalışıyorum. Kimseye muhtaç olmamak için eskort olarak çalışacağım.

Sizin için bana ait bir fotoğrafı sayfada paylaştım biraz birikmiş param vardı ve Eskişehir merkezinde küçük bir daire kiralayabildim.

Otellerin masrafları çok yüksek olduğu için dileyenlere evimde görüşebilme fırsatı veriyorum. Saatlik 100 TL gibi uygun bir fiyata hizmet veriyorum tutup 300 TL otele para vermenize gerek yok.

Zayıf bir bayan olabilirim ama bakımsız bir bayan değilim. Kendime bakmayı severim, psikolojik sorunlarımdan dolayı son 1 yıl çok kilo kaybettim.

Kısa zamanda kendimi toparlayacağıma inanıyorum. Tabi sizlerin destekleri ile bu mümkündür. Anal kabul ediyorum ama prezervatif kullanımı zorunludur.

Sizin almanıza gerek yok ben sizler için çantamda daima 1 kutu prezervatif taşıyorum. Hatta bunun aromalı olanlarından da aldım sakso çeker iken daha iyi olacağına inanıyorum.

Evimde istediğiniz gibi duşunuzu v.s. alabilirsiniz ayrıca gecelik görüşmek isterseniz sizleri aç bırakmam gerçek bir ev olduğu için daima yiyecek bir şeyler var.

Görüşmek için aramanız yeterli numaram : 0533 —–