Selamlar ben Agna 3 yıl önce ülkenize ekonomik krizden dolayı geldim. İlk olarak Antalya ‘da çalışmaya başladım sonra ise bazı sorunlar çıkınca şehrinize geldim. Eskişehir ‘den tatil yapmaya gelen bir beyefendi böyle bir güzelliğin burada baş tacı edileceğini söyledi benimde aklımda kalmış bu yüzden buraya geldim. 28 yaşında nasıl seksi görüneceğini ve erkekleri tatmin etmek için neler yapması gerektiğini bilen bir bayanım. Bir dönem masaj salonunda çalıştığım için güzel masaj yaparım. Ben diğer bayanlar gibi fotoğrafımda yüzümü gizlemedim sonuçta görüşeceğiniz kişinin nasıl birisi olduğunu görmeniz gerekiyor.

Fotoğrafımı Antalya ‘da görüştüğüm bir beyefendiye çektirdim. Daha şehrinizde kimseyle görüşmedim umarım burada da fotoğraf çekilip siteye yüklerim. Gördüğünüz üzere bakımlı bir bayanım saçımın gerçek rengi sarı değil bana sarışın olmak yakıştığı için sürekli saçımı boyarım. Nasıl giyineceğimi bildiğimden beni gören erkeklerin penisi hemen kalkar.

Çoğu bayan erkeklerin penisi kalksın diye dakikalarca sakso çekerler benim yapmama gerek yok çünkü kimi gördüysem zaten kalkmış bir vaziyetteydi. Sohbet etmeyi yeni insanlarla tanışmayı seven bir bayan olduğum için görüştüğüm bütün erkeklerle kısa veya uzun bir sohbetimiz oldu seviştikten sonra çoğunluğu bana diğer bayanlardan farklı olduğumu onların hiç çaba göstermediğini söylediler.

Ben sevişirken partnerimi çok yormamaya özen gösteririm. Aktif olarak benimde enerji harcayacağım pozisyonlara girerim. Söylediklerine göre çoğu bayan kendini yormaktan kaçınıyor sizleri yoruyormuş benimle görüştüğünüz zaman böyle bir problem ile karşılaşmazsınız. Ben sevişmeye güzel bir spor olarak bakıyorum. Aldığım zevk ile birlikte yorulmak bilmiyor sürekli üzerinizde zıplayabilirim.

Şehrinizde kalıcı olup olmayacağımı sizlerin bana karşı ilgisi belirleyecek o yüzden şuan ev tutmadım görüşmelerimi otelde yapacağım eğer talep olursa ev tutup şehrinize yerleşebilirim. Tek telefonum var o yüzden randevu verdikten sonra görüşme esnasında seviştiğim kişi rahatsız olmasın diye numaramı sayfadan kaldıracağım. 0549 —– bana bu numaradan istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz tabi sayfada ise.