Benim adım Pınar 26 yaşındayım ve şehrinize yeni geldim. Bu şehirde daha önce üniversite okuduğum için burada escort olarak çalışır iken sorun yaşamayacağımı düşündüm. İşe ilk olarak küçük bir daire kiralayarak başladım ve sonunda yerleştim çalışmaya hazırım. Bazı problemlerden ötürü kendi memleketimden uzaklaşmam gerekti burada can sıkıcı şeyler yazarak sizlerin canını sıkmak istemiyorum bu yüzden anlatmayacağım. İlk başlarda evime tamamen yerleşene ve eşyalarımı tamamlayana kadar otelde görüşme yapacağım daha sonra ise otelde görüştüğüm ve güvenimi kazanmış olan beyefendilere ev adresimi vereceğim. Bekar ve güzel bir bayanın ev kiralayabilmesi çok zor bu yüzden böyle bir şey yapıyorum gelen beyefendilerin aşırı hereketleri olur ve komşuların dikkatini çeker ise evden atılırım.

Fotoğrafımda gördüğünüz üzere sizlerin deyimi ile taş gibi bir bayanım. Hiç bir kusurum veya eksiğim yok yüzümü mecburen gizledim lakin görüşmeye geldiğinizde beğenmezseniz görüşmeyi iptal edebilirsiniz bu konuda hiç bir problem yaşamayacağınızı garanti ediyorum. Sevişme konusunda çok istekli ve doyumsuz bir bayanım sabaha kadar siz tükenene kadar ben sevişmeye hazır olurum.

Nasıl giyineceğimi sizleri nasıl etkileyeceğimi iyi bilirim. Erkeklerin nasıl giyinen bayanlardan hoşlandığını çözmüş bir bayan olarak çok memnun kalacağınızı söyleyebilirim. 0535 —- nolu numaram ise randevu vereceğim zamanlarda sayfada görükecek ve randevu verdikten sonra tekrar kaldırılacaktır.