Herkese merhaba benim gerçek adım Arete ama burada takma isim kullanacağım çünkü ismimi söyler iken zorlananlar olacaktır ve ismimi çok çabuk unutmanızı istemiyorum bu yüzden kendime Papatya takma adını kullanacağım çiçekleri çok sevdiğim için bu takma adı uygun gördüm.

Yunanistan ekonomik krizini duymayan yoktur sanırım ben krizden sonra ülkenize çalışmaya gelen bayanlardan birisiyim. İlk olarak tatil bölgelerinde çalıştım fotoğrafımı ise çıplaklar kampında çekildim. Ara sıra tatile çıkıp kendimi şımartırım.

27 yaşında bir bayanım aslında olgun demek yanlış olur çünkü daha çok genç bir bayanım bunu fotoğrafıma baktığınız zaman sizde görebilirsiniz.

Çok güzel bir vücudum olduğu için sergilemekte çekinmiyorum yüzümü gizleme gereği duymadım sadece sizin kızlar gizliyorlar ailelerinden korktukları için ama benim bir ailem yok bu yüzden çekinecek korkacak birşeyim bulunmuyor.

Bilerek yüzümü gizlemedim ki hani bazıları sahte fotoğraf koyuyor ispat etmemi isteyenler olursa ki isteyebilirsiniz tabi bu sizin hakkınız görüşeceğiniz kişinin gerçek olup olmadığını bilmelisiniz. İsteyenlere whatsapp gibi uygulamalardan kamera açabilirim yada fotoğraf atabilirim.

Lakin ben şunu fark ettim burada çoğu erkek tam bir beyefendi hem yakışıklı hem güçlü hemde kültürlü ama bazıları var sadece zaman geçirmek için oyalıyorlar. Bir defasında otele davet edip gelmeyen dahi olmuştu.

Bu yüzden niyeti ciddi olanlara fotoğraf atabilirim yada kamera açabilirim canlı canlı görürsünüz. Otele çağıran beyefendiler otel odasına yerleşince bana kaçıncı katta ve hangi oda numarasında olduklarını söylediklerinde oteli arayıp odaya bağlamasını isteyecen ve teyit edeceğim. Çünkü daha önce bunu yapmadığım için benimle eğlendiğini zannedenler oldu. Numaram 0554 —– çekinmeden istediğiniz zaman whatsapptan yazabilirsiniz veya arayabilirsiniz görüşmem olduğu zaman numaramı siliyorum sayfadan zaten.