Merhaba ilk olarak profilime hoş geldiniz diyorum benim ismim Pelin sizlere partner bayan olarak hizmet vereceğim. Çoğu bayanın aksine ben fotoğrafımda yüzümü gizlemeyeceğim görmeye hakkınız var diye düşünüyorum. Burada yeni geldiğimden dolayı bir tanınma problemim yok.

Yaşım 25 ve üniversite mevzunu bir bayanım. Çok iyi derecede İngilizce konuşabiliyorum yurt dışından misafirlerinizi ağırlama konusunda bana güvenebilirsiniz.

Sadece buluşup sevişmek için değil aynı zamanda sizlere bir mekana veya bir organizasyona gider iken eşlik etmek içinde bu satırları yazıyorum.

Herhangi bir organizasyonda yanınızda sizlere eşlik edecek bir bayan yok ise benimle iletişime geçebilirsiniz. Elit bir bayan olarak haftada sadece bir kişi ile görüşeceğim.

Beraber tatile gitme gibi bir imkanımızda mevcut tek başınıza eğlenmek istemiyorsanız beraber bir haftasonu veya bir haftalığına tatile çıkabiliriz.

Son derece uyumlu bir bayanım ve nerede nasıl davranmam gerektiğini, nasıl giyinmem gerektiğini çok iyi biliyorum. Gittiğimiz yerlerde sizleri utandıracak birşey yapmam söz konusu değil.

Şuan sayfaya bir adet fotoğrafımı yükledim ve fotoğraf açık değil lakin randevu ister iken farklı fotoğraflarımı görmek isterseniz sizlere whatsapp ile gönderebilirim. Vücuduna güvenen kendiyle barışık bir bayanım. Herhangi bir fazla kilo problemim yok. Ne kemikleri sayılacak kadar zayıfım ne göbeği sarkacak kadar kilolu tam kıvamında bir vücudum var.

Dolu olduğum zamanlar numaramı sayfadan kaldırıyorum sebebi ise görüştüğüm kişinin hiç bir şekilde rahatsız olmaması eğer sayfada numaram yer almıyorsa o hafta dolu olduğum anlamına gelmektedir. Değerli vaktinizden bana ayırdığınız için teşekkür ediyorum.