Selamlar ben Sertap, çoğu beyefendinin şikayetlerini bildiğim için ilk olarak fotoğrafımın gerçekliğini nasıl ispat edeceğimi anlatacağım. Elimizde olmayan sebeblerden ötürü fotoğraflarımızda yüzümüzü gizlemek zorunda kalıyoruz ama sokakta omzum açık gezmeyeceğim için dövmemi gizlemedim ve fotoğrafımın gerçek olduğundan şüphe duyanlara dövme ile ispat edebilirim.

Nasıl derseniz biliyorsunuz eğer kullanıyorsanız Whatsapp uygulamasında kamera açabiliyorum yani görüntülü canlı görüşme yapabiliyoruz sizlere aradığınız zaman omzumda yer alan dövmeyi gösterdiğim zaman bu konuda bir kuşkunuz kalmaz diye düşünüyorum.

Gerçek olduğumu nasıl ispat edeceğimi anlattığıma göre kendimi tanıtmaya devam etmeliyim. Dediğim gibi benim adım Sertap ve 26 yaşında gördüğünüz üzere gayet bakımlı ve hoş bir bayanım. Karakteri oturmuş, eğitimli bir bayanım. Nerede nasıl davranmam gerektiğini bilirim ve sizleri üzecek birşey yapmam.

Elit bir bayan olarak hizmet vereceğim lütfen genel evlerdeki kadınlar ile kıyaslamayın çünkü onlar günde kaç kişi gelirse görüşürler ama ben günümü sadece bir kişiyle geçiririm ve haliyle onun için hazırlanacak süslenecek vaktimde olur. Dileyenler görüşmek için benim evime gelebilir bende otele gelebilirim aynı zamanda lakin tanımadığım kişilerin evine gitmiyorum önce sizi biraz tanımam lazım.

Bütün vücut detaylarımı bilmek isteyenler olacaktır randevu alır iken talep ederseniz sizlere farklı açıdan çekilmiş bir kaç fotoğrafımı gönderebilirim böylece kalçalarımın ve göğüslerimin güzelliğini daha net bir şekilde görebilirsiniz. Eğer sizlere dönüş yapamıyorsam bilin ki o gün ya çalışmıyorum yada birisine randevu vermişimdir siz yinede bana mesaj atabilirsiniz ilk olarak mesajlara dönüş yapacağım. 0543 ——– bana bu numaradan ulaşabilirsiniz.