Merhabalar, genç bayanları sevenler ve farklı fantaziler arayanlar için buradayım. İsmim Burcu zevkli bir gece yaşamak isteyenler için Eskişehir Escort Bayan olarak hizmet vereceğim. 22 yaşında genç bir bayan ile görüşmek isteyenler lütfen ilanımı dikkatli bir şekilde okusunlar. Alıştığınız bayanlardan farklı bir hizmet verme şeklim bulunmaktadır.

İlk olarak belirtmeliyim ki benimle görüşmek için randevu aldığınızda varsa aklınızda bir fantazi modeli bana mutlaka bildirmeniz gerekmektedir. Böylece hayalinizde yatan ilişki modelini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir fantazi isteğiniz olmaz ise fotoğrafımda gördüğünüz gibi giyinip geleceğimi bildirmek isterim. Fotoğrafımda yüzümü gizlemek durumundayım çünkü tanınmak istemiyorum. Henüz okulum bitmediği için sadece 25 yaş üstü beyefendiler ile görüşeceğim. Okuldan birisine denk gelmek istemiyorum.

Fotoğrafım hemen yukarıda gördüğünüz gibidir. Ev arkadaşlarım bayan olduğu ve aynı okulda okuduğumuzdan evimde görüşmeler yapmıyorum. Bu yüzden otellerde görüşeceğim zaman içerisinde tanıdığım ve güven sağlayan kişilerin evlerine gidebilirim. Onun dışında ilk defa görüşen beyefendiler evde görüşme talep etmezler ise çok memnun olurum.

Görüşmelerimi haftanın 3 gününde yapıyorum. Perşembe günleri fazla dersim olmadığı için Çarşamba akşamları Cuma akşamları ve Cumartesi günü çalışmaktayım. Bu 3 günde benimle görüşebilirsiniz diğer günler çalışmıyorum. Her hafta düzenli bir şekilde sağlık kontrollerinden geçerim ve temiz raporumu cüzdanımda taşırım. Zaten görüşmelerimde kondom mecbur olduğu için hastalık bulaşma ihtimalini ortadan kaldırmış bulunuyorum. Sağlık raporumu dilerseniz görüşmeden önce isteyip görebilirsiniz.

Titiz bir bayan olarak her görüşmeme çok iyi bir şekilde hazırlanırım. Benim maksadım güvenilir, temiz 5-6 tane elit beyefendi bulup ilanı yayından kaldırmak bu yüzden müşteri memnuniyeti çok üst düzeydir. Görüşmelerimden memnun olarak ayrılacağınızın garantisini verebilirim.

Henüz sicilim temiz ve fuhuş ile ilgili sicilime bir şey eklenmesini istemiyorum bu yüzden mail üzerinden iletişim sağlayacağım. Hemen sayfanın en altından yorum yaparak kendisini kısa bir şekilde tanıtan beyefendilerin mail adreslerine geri dönüş sağlayacağım. Eğer mail adresinizi ilgili bölüme yazarsanız başkaları göremez sırrınız bende güvende olur. Kendimi kısa bir şekilde gayet iyi tanıttığımı düşünüyorum bilmek istediklerinizi mail üzerinden sorabilirsiniz. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.