Merhaba benim ismim Hande şehrinizde üniversite okumak için bulunuyorum ve 20 yaşındayım. Okulum bitene kadar haftada 1 gece çalışacağım bu benim için yeterli olacaktır fazla para kazanma gibi bir hırsım yok sadece okulum bitene kadar yokluk çekmek istemiyorum ve part time işler ile uğraşmak istemiyorum. Sevişmeyi seven arzulu bir bayan olarak erkek arkadaş yapıp sevişmektense haftada 1 gece çalışmayı daha cazip gördüğüm için bu satırları sizlere yazıyorum.

Fotoğrafımı dikkatli bir şekilde incelediğiniz zaman yaşımı doğrulayabilirsiniz. Yaşadığım bölgeden elit bir beyefendi ile ara sıra görüşme yapıyoruz onunla görüşmemiz esnasında duş almadan önce kendisinden fotoğrafımı çekmesini rica ettim. Eskişehir’de otellere gidip gelenler otelin banyosundan gerçek olduğumu yine anlayabilirler. Yani gerçek olduğumu ispatlamam için bir şeyler yapmama gerek yok diye düşünüyorum.

Sizleri misafir etmek için uygun bir evim olmadığından görüşmelerimi sadece otelde yapacağım. Anal konusuna gelir isek ben bakire iken erkek arkadaşım ile anal yolla birlikte olduğumuzdan severim ve kabul ederim ama öncesinde bana söylemeniz gerekiyor çünkü bunun için hazırlık yapmalıyım.

Kondom konusunda ısrar kabul etmiyorum hem sağlığımız hem hamile kalmamam için kondom şart hamileliği önleyen ilaçlar var lakin hastalıktan korunmak için kondomdan başka çare yoktur. Mail adresim : ——–@hotmail.com.tr haftada bir kişiyle görüşeceğim için randevu verdikten sonra mail adresimin başını kaldıracağım ve – koyacağım müsait olduğum haftalarda mail adresim gözükecektir kısa bir mail attığınız zaman dönüş yaparım.