Hayalini kurduğunuz fantaziler için karşınızdayım. İsmim Buse 24 yaşında genç, bakımlı ve fiziği gayet düzgün bir bayanım. Sizlere Tepebaşı ilçesinde yaşayanlar başta olmak üzere hizmet vermek için buradayım. Eğer hayalini kurduğunuz ama bir türlü doğru partneri bulamayıp gerçekleştiremediğiniz fantazileriniz var ise bunu benimle gerçekleştirebilirsiniz.

Randevu için benimle görüşürken sadece fantazinizi bildirmeniz yeterli olup ben görüşmeye sizin hayal ettiğiniz gibi geleceğim. Fotoğrafım hemen aşağıda ve tamemen gerçektir. Görüşmeden önce eğer herhangi bir şüpheniz var ise görüntülü görüşme yaparak teyit edebilirsiniz. Bunu görüşme yapmak için otel odasını tutan ve bunu doğruladığım kişilere yapacağım. Yoksa telefonum sıcak sohbetler hattından farklı olmaz. Görüşme için son görüşmeyi eğer varsa görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir telefonunuz görüntüyü teyit edebilirsiniz. Eğer 3g destekli telefonunuz yoksa ben ruj ile göğsüme isminizi yazıp whatsapp üzerinden size gönderebilirim. Bu göğüsleri fotoğrafta hatırlayacağınızı umuyorum.

Fotoğrafın gerçek olduğu sorununu atlattığımıza göre görüşmelerden bahsetmek istiyorum. Ben elit çalışan bir bayan olarak haftada sadece 2 gece çalışıyorum. 2 geceden fazla çalıştığım zaman zevk dolu bir ilişki yaşayamadığım için böyle bir çalışma modelim mevcut. Müşterilerimi tatmin etmek istediğim için görüşmelere çok özen gösteririm. Her zaman samimi bir bayan olduğum söylenir, görüşme öncesi biraz rahatlamaya ihtiyacınız varsa biraz sohbet edebiliriz.

Görüşmeye gelmeden önce ben duş alırım ama eğer sırtınızı keseleyecek birisini bulamadıysanız sizlerle güzel bir duş alabilirim. Görüşmeyi gecelik yaptığım için benim için vakit sorunu yoktur. Gece saat 22:00 ile sabah 08:00 saatlerine kadar sizin olacağımdan taleplerinizi anlayışla karşılayacağımı bilmenizi isterim. Eğer performans sorunu yaşıyorsanız görüşmede geciktirici ürünler kullanabilirsiniz. Verdiğiniz paranın karşılığını hayatınız boyunca unutamayacağınız bir gece yaşayarak alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Eğer randevu almak isterseniz alt bölümden kendinizi 1 veya 2 cümle ile tanıtmanız yeterlidir. Uygun gördüğüm beyefendilere telefon numaramı ve müsait olduğum günü mail adreslerine göndereceğim. 2 hat kullanıyorum birisini ilk defa randevu verdiklerime diğerini ise görüşmelerde güvendiğim beylere veriyorum. Eğer performansınızdan etkilenir isem diğer telefon numaramı alıp bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.