Tepebaşı ilçesinden herkese selamlar ben Hasret diğer bayanlar kadar genç değilim 29 yaşında olgun bir bayanım. Boyum ise 1.72 olup diğerleri kadar uzun değilim ama tecrübelerim ile sizleri baştan çıkartacağım bundan emin olabilirsiniz. İyi yanlarımı olduğu kadar kötü olabilecek yanlarımı da burada anlatma nedenim sizleri hiç bir şekilde kandırmak veya yanıltmak istemeyişimden ötürüdür.

Hemen sol tarafta fotoğrafım yer oluyor sizlerden ilk ricam güzel bir şekilde fotoğrafımı incelemeniz göreceğiniz üzere diğer bayanlara göre daha iri göğüs ve kalçalara sahibim. Göğüslerde herhangi bir estetik yoktur gördüğünüz her şey gerçek ve bana aittir. Fotoğrafın bana ait olduğunu düşünmüyorsanız beni görüntülü arayıp teyit edebilirsiniz. Beni aradığınız zaman sizlere bu göğüsleri göstersem inanırsınız diye düşünüyorum.

29 yaşındayım eşim vefat etti ve bende kendi ayaklarımın üzerinde durmak istiyorum. Kimseye muhtaç olmak istemiyorum yada gidip 40-50 yaşında bir adamla evlendirilmek istemiyorum bu yüzden Tepebaşı ucuz escort olarak hizmetinizde olacağım.

Günde sadece 1 kişiyle görüşürüm ve bütün günümü ona harcarım. Haftada 2 günde tatil yaparım ve bakımlarımı yaparım. Haftada 5 kişiyle görüşmek benim geçinimim için yeterli olacaktır. Çok fazla para kazanıp ne yapacağım zaten maksat güvenilir birkaç beyefendi bulup ilanı kaldırmak ve sakin rahat bir hayat sürmek.

Ne kadar çok kişiyle görüşürsem burada o kadar çok tanınırım ki bunu istemiyorum. Az olsun güvenilir sağlam beyefendiler olsun benim için yeterli. Görüşmelerime gelecek olursak merak etmeyin sizlere otel masrafı ödetmek gibi bir niyetim yok benim evime gelebilirsiniz. Eğer siz otelde görüşmek istiyorsanız bana bildirmeniz yeterlidir ben otele gelebilirim.

Yukarıda belirttiğim gibi belirli sayıda güvenilir beyefendi de telefon numaram olduktan sonra numaramı bu sayfadan kaldıracağım. Haftada 2 gün görüşsem bana yine yeter yeter ki huzurum yerinde olsun. Değerli vaktinizi ayırıp ilanımı okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Telefon Numaram : 0538 425 — —