Sivrihisar’dan herkese selamlar, burası küçük bir ilçe olduğu için kimsenin burada hizmet vermediğini fark ettim ve sitede ilk burada hizmet veren bayan olarak ilanımı paylaşıyorum. Burada kıymetimi bilirseniz kalıcı bir şekilde sizlere hizmet verebilirim. Fotoğrafımda gördüğünüz üzere büyük güzel bir banyolu evim mevcut. Burada sizleri ağırlayacağım banyoda ilişkiye girmek isteyenler olursa kabul edeceğimi şimdiden bilmenizi istiyorum.

24 yaşında güzel bir vücuda sahip bir bayanım fotoğrafımı zaten görüyorsunuz. Uzun boya ve büyük güzel memelere sahibim. Yüzümü gizliyorum çünkü çok büyük bir ilçe değil burası sokakta iken rahatsız edilmek istemiyorum.

Gizlilik benim için en önemli şey olup sizlerinde gizliliği benimle birlikte güvende olacaktır. Fotoğrafımı kimin çektiğini sorarsınız ev sahibime çektirdim. O benim ne iş yapacağımı biliyor lakin şikayet gelirse evden çıkartacağını söyledi.

Ona unutamayacağı güzel bir gece yaşatarak evini bana kiraya vermesi konusunda ikna ettim. Şimdi sıra sizlerde sizlere çok güzel bir gece yaşatacağımı bilmenizi istiyorum. Gecelik kalamam diyenlere saatlik hizmetim mevcuttur.

Diğer bayanlar gibi çok fazla ücret talep etmeyeceğim. Uygun fiyatlar ile hizmet vereceğimi şimdiden bildirmek istiyorum. Normalde benim gibi fiziğe ve yaşa sahip bayanlar saatlik en az 500 TL para isterler.

Ben ise saatlik 150 TL para alıyorum. Ayrıca illa otelde görüşürüm diyip size üstüne 300 TL otel parası ödetmiyorum. Bunu göz ardı etmeyiniz. Evde rahat edip edemeyeceğini merak edenler olabilir. Ben çok titiz bir bayanım birisiyle görüştükten sonra her şeyi değiştiririm.

Giydiğim kıyafetten yataktaki çarşaflara kadar her şey tertemiz olacak bundan emin olabilirsiniz. Her görüşme sonrası hepsini yıkıyorum ve sürekli değiştiriyorum. Temizliğe önem veren beyefendiler için bunları anlatma gereği duydum. Şuan sadece 1 telefonum olduğu için birine randevu verince numaramı kaldıracağım anlayışınız için teşekkürler. 0549 672 — —