Merhabalar, ben tecrübeli bir bayan arayanların imdatına yetişen maviş. Mavi gözlü olduğum için takma isim olarak mavişi kullanacağım. Sizler ile bir adet fotoğrafımı bu ilan sayfamda paylaşacağım. Fotoğraf üzerinden bütün vücut hatlarımı rahat bir şekilde görüp anlayabilirsiniz. Fotoğrafımı otelde müşterim çekti. Sadece mail üzerinden iletişim kurduğum için yanımda tablet taşırım.

Eskişehir çok büyük bir şehir olmadığı için fotoğrafımda yüzümü gizlemek durumunda kaldım. Lakin şüphesi olanların içini rahatlatayım eğer görüşmede aynen beni karşınızda bulmazsanız otel ücreti dahil hiç bir şey ödemeden görüşmeyi bitirebilirsiniz. Bunun garantisini vermek istiyorum çünkü çoğu bayan kendi fotoğrafını kullanmıyor. Fotoğraflarda çok güzel bir bayan görüyorsunuz ve görüşmeye bambaşka birisi geliyor ben onlardan değilim.

Ben tecrübeli bir bayan olarak kaliteli hizmet almak isteyen elit beyler ile görüşmeler yapacağım bu yüzden yaş sınırlaması koyuyorum. 25 yaş üstü kişiler ile görüşeceğim. Haftanın 7 günü çalışmıyorum ve günde sadece bir kişi ile görüşme gerçekleştiriyorum. Görüşmede sizden önce başkasıyla sevişmiş bir bayanla değil sizin için özel olarak hazırlanıp süslenmiş bir bayan ile karşılaşacaksınız.

Görüşmelerimi yapmadan önce sizler için özel olarak hazırlanırım. Duş, diş temizliği, saç yapımı, gerekiyorsa ağda gibi her türlü bakımımı yapıyorum. Sizlerden ricam sizlerinde biraz özen göstermenizdir. Eğer bir ilişkiden zevk almak istiyorsanız zevk vermeyi de bilmeniz gerekiyor. Sizlerin göstereceği performans benim performansımı belirleyecektir. Görüşmelerimi son derece gizlilik içerisinde yaptığımı bildirmek isterim. Dilerseniz otel odasını dahi ben tutabilirim. Eğer çekingeleriniz var ise hiç bir yerde adınız geçmez.

Görüşmeleri mail üzerinden irtibat kurarak gerçekleştireceğim. Telefon takibine v.s takılmak istemiyorum. Zaten her yerde telefonu yazan bir bayanı ararsanız sizde takibe takılırsınız bu yüzden bu sayfaya kendinizi tanıtan kısa bir yorum bırakmanızı istiyorum. Uygun gördüğüm kişilerin mail adreslerine dönüş yapacağım. Herkesin akıllı telefonu olduğu devirde mail adresiniz yoksa görüşemeyeceğimizi bildirmek zorundayım. İlk görüşmelerimi otellerde yapıyorum zaman içinde tanıdığım kişilere telefon numaramı yüz yüze iken verebilirim. Bana vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.