Gerçek zevki arayan beyefendilere selamlar ben Hayat kendime bu takma ismi uygun gördüm siz bana hayatım diye bilirsiniz. 27 yaşında olgun bir bayanım. Hayatınızın streslerinden uzakta zevkin en üst seviyede olduğu güzel bir gece yaşamak isteyenleri bekliyorum. Erkeklerin hangi pozisyonlarda daha çok zevk aldığını bilen, sevişirken sizlere zevk verebilecek bir bayan arıyorsanız benimle iletişime geçer iken çekinmeyin. İlk olarak fotoğrafımı paylaşmak istiyorum beğenip beğenmemeniz çok önemli sonuçta.

Gördüğünüz gibi bakımlı ve narin bir hanımefendi olarak sizleri mutlu edeceğim. Kendine dikkat eden bir bayan olarak düzenli spor yaparım ve yediklerime dikkat ederim. Herhangi bir yağlanma veya sarkma söz konusu değildir. Sizleri yaşadığım evimde ağırlayabilirim, otelde daha rahat edeceğinizi düşünürseniz otele geliyorum. Lakin şunu belirtmek istiyorum evim sadece bu görüşmeleri yapmak için tutulmuş bir ev değildir.

Benim yaşadığım içerisinde yemeğimi pişirdiğim ve temizlik yaptığım evim. Geldiğiniz zaman değişik kokular yerine mis gibi yemek kokularını alabilirsiniz. Tabi geldiğiniz saate bağlı. Gecelik görüşmek isterseniz karnınız acıktığında sizlere akşam yaptığım yemekten veya kahvaltı sofrası hazırlayabilirim. Meze hazırlama konusunda da iyiyimdir beraber alem yapalım derseniz yanınızda içmek istediğiniz içkiyi getirmeniz yeterli.

Evim çok temizdir birisiyle görüşme yaptıktan sonra komple bütün yatak çarşaflarını yastık kılıflarına kadar değiştiririm. Çok titiz bir bayan olarak geldiğiniz zaman benimle beraber terleyen beyefendinin çarşafları üzerinde sevişmeyiz. Benim gibi titiz olan beyefendiler bunun kıymetini bileceklerdir. Numaram : 0533 ——