Selamlar ben Nazlı 24 yaşında genç bir bayan olarak sizlere vip hizmet vermek için bu satırları yazıyorum. Yazımın başında belirteyim lütfen benimle günde 7-8 kişiyle görüşen escortları bir tutmayınız. Ben elit bir hizmet sunuyorum ve günde sadece bir kişiyle görüşüp onunla özel olarak ilgileniyorum. Arzu dolu ve ateşli olmadığım günlerde müşterimi memnun edemeyeceğim için çalışmıyorum. Yani anlayacağınız bende memnuniyet garantisi var. Bunları düşünerek benimle iletişime geçerseniz mutlu olurum.

Benim fotoğrafım tamamen gerçek inanmayan varsa görüntülü arama yapabilirler evdeysem ayıcığı göstermem yeterli olur sanırım. Bu ayıcığı bir müşterim getirdi ve beni çok mutlu etti bende onunla birlikte bir poz vermek istedim. Fotoğrafta gördüğünüz yatak odası benim evime ait tanıdığım ve güvendiğim beyefendilere evime gelebilme gibi bir ayrıcalık tanıyorum. İlk kez görüşeceğim tanımadığım kişiler ile sadece otelde birlikte oluyorum.

Tek yapmanız gereken numaram sayfada ise beni aramak değil ise bir yorum bırakıp randevu almak. Çalışmadığım ve randevumun dolu olduğu günlerde numaramı siliyorum. Benimle görüşür iken telefonumun sürekli çalması sizlerin hoşunuza gitmez diye düşündüğüm için böyle bir şey yaptığımı bilmenizi isterim.