Merhaba ben Yeliz 25 yaşında genç bir eskort olarak Odunpazarı ilçesinde hizmet vermek için ilçenize geldim. Başka bir şehirden buraya geldim ve yeni yeni etrafı tanımaya başlıyorum. Eğer ilçenize ısınabilirsem burada kalıcı olacağım sizlere saatlik ve gecelik uygun fiyata hizmet vermek için buradayım. Diğer bayanlar gibi fazla ücret talep etmeyecem ama bu diğerleri kadar güzel olmadığım anlamına gelmesin zaten fotoğrafımı paylaşıyorum baktığınız zaman uzun boylu güzel bir bayan olduğumu göreceksiniz.

Yan tarafta fotoğrafımı görüyorsunuz gördüğünüz gibi 1.79 boyundayım topuklu ayakkabıyı giyince kadraja sığmadım giydiğim ayakkabıya göre 1.85 ile 1.90 olabiliyorum ayakkabıları seven bir kadın olarak dolabımda çok sayıda ayakkabı bulunmaktadır. Siz randevu alırken bildirirseniz düşük yada yüksek topuklu ile karşılarım.

Fotoğrafımda yüzümü herkes gibi bende gizledim yüzümün güzel olmadığı anlamına gelmez zaten görüşmeye geldiğiniz zaman yüzümün ne kadar güzel olduğunu anlayacaksınız. Görüşmeye geldiğiniz zaman fotoğraftaki sen değilsin derseniz herhangi bir ücret ödemeden görüşmeyi bitirebilirsiniz.

Ayrıca görüşmeye geldiğinizde kaba ve çirkin davranışlar sergilerseniz bende görüşmeyi derhal bitirebilirim ve tekrar asla randevu vermem buda aklınızda bulunsun lütfen. Sonuçta benimle görüşmeye zevk almak için geliyorsunuz biraz kibar ve nazik olmanız güler yüzlü olmanız sizlere bir şey kaybettirmez aksine karşımda kibar bir beyefendi gördüğüm zaman daha fazla iştaha gelirim ve daha zevkli bir gece yaşamış olursunuz.

Lafı çok uzatmadan fiyatları vereyim saatlik görüşme ücretim 150 TL gecelik ise 400 TL ücret alıyorum zaten günde 1 kişi ile görüştüğüm için gecelik fiyatım o yüzden bu kadar cazip saatlik olarak gelip gecelik görüşmeye başlayabilirsiniz sonuçta zevk almadığınız biriyle geceyi geçiremezsiniz. Ne kadar temiz, bakımlı ve zevk dolu birisi olduğumu gördüğünüz zaman gecelik görüşme talep edebilirsiniz.

Günlük randevumu verdikten sonra telefon numaramı sayfadan siliyorum eğer geldiğiniz zaman numaramı göremezseniz kendinizi tanıtan kısa bir yorum bırakınız veya ertesi gün tekrar ziyaret ediniz ilk olarak yorum bırakanlara dönüş yapacağım. Yorum bırakan yoksa ertesi gün tekrar numaramı ekleyeceğim. Telefon numaram : 0547 911 — —