İlk olarak kendimi tanıtmak istiyorum benim adım Sertap 23 yaşında genç ve fiziksel olarak gayet güzel bir bayanım. Eskişehir ‘in en kalabalık ilçelerinden birisi olan Odunpazarı ‘nda sizlere hizmet vermek için hazır bulunmaktayım. Elit bir bayan olarak sizlere hizmet vereceğim. Fotoğrafımda gördüğünüz üzere Sarışın bir bayanım. Lakin saç rengim boya olup sarışın olmak yakıştığı için bu rengi tercih etmekteyim. Herhangi bir şekilde yanıltma olmasın diye açık bir şekilde belirtmek istedim.

Fotoğrafımı çok kapalı bir şekilde sunmak istemedim sebebi ise ne kadar bakımlı ve güzel fiziğe sahip olduğumu görebilmeniz içindir. Düzenli bir şekilde kendime bakımlar yapmaktayım. Bacaklarıma bakarsanız en ufak bir tüy göremezsiniz. Fotoğrafımda yüzümü tanınmamak için gizlemiş bulunmaktayım. Gizliliğe çok önem veren bir insan olarak sizlerden de aynı anlayışı beklemekteyim.

Fotoğraf tamamen bana ait olup eğer görüşmede aynı göğüsleri ve vücut ölçülerini bulamazsanız görüşmeyi ücret ödemeden iptal edebilirsiniz. Bunun garantisini vermek istiyorum çünkü çoğu kişi sahte fotoğraf kullanmaktadır. Ben kendisine güvenen bir bayan olarak kendi fotoğrafımı sizler ile paylaşıyorum. Öğrenci olduğumdan ötürü masraflarım oluyor bu yüzden çalıştığımı ve güvenilir birkaç kişiyle tanıştıktan sonra başkalarına randevu vermeyeceğimi şimdiden bildirmek istiyorum.

Sicilimin temiz kalmasını ve okulum bittikten sonra bu işi bırakmayı düşünüyorum. Bu yüzden görüşmeleri büyük bir gizlilik içerisinde yürütmeye karar verdim. Randevularımı mail yolu ile vereceğim benimle görüşmek isteyenlerden ufak bir ricam bulunuyor. Kendilerini kısa bir şekilde yorum bölümünden tanıtıp mail adresi bölümüne gerçek maillerini yazarlarsa kendimle ilgili merak ettiğiniz her şeyi mail adresinize göndereceğim. Böylece hem sizin hem benim bilgilerim güvende kalacaktır. Görüşmelerde güvendiğim kişilere telefon numaramı verebilirim. İlanıma vakit ayırdığınız için şimdiden teşekkürler.