İlk olarak ilan sayfamı inceleyen herkese hoş geldin diyerek yazıma başlamak istiyorum. Ben elit escort Selin. Kaliteye önem veren beyefendiler için burada hizmet vereceğim. Eğer asla unutamayacağınız bir gece yaşamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımın başında sadece gecelik çalıştığımı bildirmek isterim. Sebebi ise haftada sadece 2 gün görüşme yapıyor olmamdır. Diğer bayanlar gibi günde kaç kişi gelirse görüşen birisi değilim. Haftada sadece iki kişiyle görüşürüm ve onuda memnun edeceğimden emin olabilirsiniz. Zaten günde 6-7 kişiyle görüşen bir bayanın zevk alması da vermeside pek mümkün değildir.

Hemen sol tarafta fotoğrafımda gördüğünüz üzere fiziksel olarak sizin deyiminiz ile taş gibi birisiyim. Fiziğimi korumak için haftanın 5 günü spor yaparım kalan 2 gününde ise zaten sizinle sporumu yapıyorum.

Güler yüzlü, sıcak kanlı ve samimi bir bayanım. Öyle görüşmeye geldiğiniz zaman arkamı dönüp soyunup hadi başlayalım demem önce oturur biraz sohbet ederiz böylece heyecanlanıp erken boşalma veya iktidarsızlık gibi problemler yaşamazsınız.

Sürekli görüştüğünüz bir bayanla birlikteymiş gibi anın keyfini yaşarsınız. Gecelik görüşme yaptığım için dileyenler geciktirici kullanabilir veya görüşme öncesi biraz alkol alabilir böylece gecemiz daha uzun ve keyifli olacaktır.

Randevuyu verdikten sonra sizin için özel olarak hazırlanmaya başlarım. İlk olarak güzel bir duş arkasından güzel bir saç bakımı ve sonrasında güzelce makyajımı yapar görüşme vaktini beklerim. Çok fazla kişiyle görüşen birisi olmadığım için görüştüklerimin memnun ayrılması benim için çok önemli olduğundan sizi memnun edeceğimden emin olabilirsiniz.

Yanlış anlamalar olmasın ve gereksiz mailler almamak için görüşme fiyatımı ve şartlarımı buradan belirtmek istiyorum. Böylece şartları karşılayamayan kişiler vakit kaybetmemiş olacaktır. Sadece otellerde görüşmeler yapıyorum. Görüşmelerde güven veren kişiler tekrar görüşme yapmak istediklerinde evlerine gidebilirim. Zaten güven veren beyefendilerin telefon numarasını kayıt ederim böylece ulaşmanız daha kolay olur. Akşam 22:00 ile sabah 07:30 ‘a kadar görüşme ücreti 800 TL’dir.

Görüşmelerde prezervatif kullanmanız mecburidir. Ben her hafta mutlaka sağlık testlerimi yaptırır sağlık raporumuda görüşmeye mutlaka getiririm. Herhangi bir hastalık bulaşmasıyla ilgili şüpheniz kalmasın. Tanıdığım güvendiğim beyler ilerleyen zamanlarda prezervatif kullanmayabilirler.

Eğer bütün şartlarımı kabul ediyorsanız görüşmek için aşağıdan kendinizi 1-2 cümle ile tanıtın bende telefon numaramı sizlere göndereyim. Böylece gizliliğimiz daha güvende olacaktır.