İlan sayfama hoş geldiniz benim adım Aslı. 23 yaşında halk arasında minyon olarak tabir edilen çıtı pıtı ama bir o kadarda güzel bir bayanım. Kısa boylu beyefendilerin uzun boylu bayanlar ile birlikte olur iken problem yaşadıklarını bildiğim için bu özelliğimi özellikle belirttim. Birde bazı kişiler özel olarak benim gibi bayanları arzuladığı için yazıma başlarken belirtmiş oldum.

Kendim hakkında daha fazla bilgi vereceğim ama ilk önce fotoğrafımı paylaşmak istiyorum. Sonuçta beğenmeyenler olabilir hiç boşuna benim hakkımda yazdıklarımı okumak zorunda kalmalarını istemem.

Çoğu bayan anal ilişkiyi kabul etmezler benim kabul ettiğimi belirterek yazıma başlamak istiyorum. İlk seviştiğim kişiyle böyle bir ilişki yaşamıştım ve gayet zevkli olmuştu.

Aslında tiksindiren bir ilişki türü fakat ilişkiye girmeden önce yaptığım temizlikler ile bu ilişkiden çok memnun ayrılacağınızı bildirmek isterim. Sizlerden tek ricam bu ilişki türünü seçerseniz biraz daha kibar ve nazik davranmanızdır.

Ayrıca kondom mecburi lakin tercihinizi analdan yana kullanırsanız kullanmanıza gerek yok isteyenler yine kullanabilirler tabi. Fotoğrafımı Eskişehir ‘de çektirmedim lakin burada gayet iyi bir evim mevcut.

Dileyenleri kendi evimde ağırlayabilirim eğer otelde görüşmek isterseniz oda benim için uygun olur ama tanımadığım kişilerin evlerine gitmiyorum. Sizlerle tanıştıktan sonra belki bir sonraki görüşmemizde evinize gelebilirim.

Günde sadece 1 kişiyle görüşme yapacağım ve randevulaştıktan sonra sayfadan telefon numaramı kaldıracağım. Eğer görüşmek isterseniz ve telefon numaramı göremezseniz bir sonraki gün tekrar sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Merak ettiklerinizi telefondan sorabilirsiniz.