Güzel bacaklara dayanamayan beyefendilere selam olsun ben Aslı 23 yaşında bir bayan olarak sizlere hizmet vermek için ilanımı oluşturuyorum. Kaliteli bir bayan ile özel bir gece yaşayıp zevkin sınırlarını zorlamak istiyorsanız sizler için yazdıklarımı okumanızı rica ediyorum çünkü ilk olarak nasıl bir bayan ile buluşacağınızı bilmeniz gerekiyor. Bana ne istediğini bilen beyefendiler lazım.

Çoğu beyefendi görüşeceği bayanın ucuz olmasını ister ama aynı zamanda kaliteli bir gece yaşamak ister ama bilmeniz gerekiyor ki ucuz fiyatlara çalışanlar günde sadece 1 kişiyle birlikte olmuyorlar. Siz sizden önce birisiyle sevişmiş birisiyle birlikte olmak istiyorsanız sitede Ucuz Escort diye bir sayfa var oradan kendinize bir bayan bakınız. Bu bayanlar günde çok fazla kişiyle görüştüklerinden zevk almıyorlar ve haliyle hemen bitsin havasında oluyorlar.

Ben bu bayanlardan değilim ben elit olarak çalışan bir bayan olarak gecemi sadece bir kişiye adarım ve ona zevk dolu bir gece veririm. Fotoğrafımın gerçekliğini garanti ediyorum benimle görüşmeye geldiğinizde gerçek olmadığını düşünürseniz derhal görüşmeyi bitirebilirsiniz. Karşınızda sizin için saatlerini harcamış ve hazırlanmış güzel bir bayan bulacaksınız ve en önemlisi sevişmeye istekli arzulu bir bayan bulacaksınız.

Otelde ve benim evimde olmak üzere sizlere iki adet buluşma yeri seçeneği sunuyorum. Ben başkasının evinde rahat edemiyorum derseniz beni bulunduğunuz otele davet edebilirsiniz. Evime geldiğiniz zaman evde siz ve benden başka kimse olmayacak. Zaten gecemi sadece size ayıracağım için sizden önce gelen yada sizden sonra görüşecek birisiyle karşılaşmayacaksınız. Radevu almak için aramanız yeterlidir.