İlk olarak hepinize en içten dileklerimle hoş geldiniz diyorum. İlan sayfamı ziyaret etmeniz dahi beni mutlu edebiliyor. Hemen kendimi taktim etmek istiyorum. Benim adım Hayriye 25 yaşında bir bayanım. Tabi sizlerin genç anlayışını karşılayabilmem için 18 ile 22 yaş arası olmam gerekiyor ama tanıdığınız bütün genç bayanlara taş çıkartacağım emin olabilirsiniz.

25 yaşında bir bayanım ama genç olanlar ne zevk almasını ne zevk vermesini bilmedikleri gibi sizlere nasıl davranacaklarını da bilmiyorlar. Sevişmeye istekli bir beyefendi çok büyük bir hediye benim için başlarından kötü bir evlilik geçen her bayanın hayalidir sevişmeye istekli bir beyefendi. Birde benim gibi 50 yaşında birisiyle evlendirilmiş ise kıymetini daha iyi bilir. 20 yaşında iken beni 50 yaşında bir adamla evlendirdiler ve eşim 3 yıl önce vefat etti. Bende tekrar eski hayatıma dönmek istemediğim için eskort olarak çalışmaya karar verdim.


Hemen yukarıda fotoğrafımı sizlere taktim ediyorum. Yüzümü gizledim çünkü ben diğerleri gibi sadece otelde görüşme yapmayacağım kendi evimde de görüşme yapacağım. Yakın çevrem tarafından tanınmak istemediğim için fotoğrafımda yüzümü gizliyorum. Eğer görüşmeye gelirler ise bunun aramızda küçük bir sır olarak kalmasını rica ediyorum.

Sadece otellerde görüşme yapmak kolay ama ben yoklukta görmüş bir bayan olarak bir otel odasına 500 lira para ödemenin çoğu beyefendiyi zor durumda bırakacağını biliyorum. Otellerin çoğu aşağı yukarı aynı parayı almakta tek giderseniz 200 veya 300 lira gibi bir ücret alıyorlar ama misafiriniz olursa fiyatı hemen ikiye katlıyorlar. Tabi otelde daha rahat ederseniz ben yinede gelebilirim.Onun dışında dileyenler evimde misafirim olabilirler.