Herkese selamlar ben Yelda sizlere hoş bir gece yaşatmak için bu ilanı yazıyorum. Elit escort deneyimini benimle çok iyi bir şekilde yaşayacaksınız.  Ben haftada 3 gün çalışan ve o günlerde yalnızca 1 kişiyle görüşen bir bayanım. Kalan 4 günü ise kendime ayırıyorum. Tabi bu günlerde sizlere daha iyi görünmek için bakım yapıyorum. Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri görüşme yapıyorum bazı durumlarda Cumartesi yerine Pazar günü görüşme yapıyorum bunu da sizin isteğiniz belirliyor.

Haftanın 3 günü çalışma nedenim tamamiyle benimde sevişmeye arzum olsun diyedir. Aksi taktirde zevk alamadığım için sizlere zevk vermemi bekleyemezsiniz. Ayda yılda bir yaptığınız kaçamak en iyi şekilde geçsin diye uğraşırım. Buluşmalarda çoğu bayanın yaptığı gibi uzanıp sizin yorulmanızı beklemem ben aktif bir şekilde çalışırım sizi elimden geldiğince az yormaya çalışırım.

Hemen yukarıda sizler için gerçek bir fotoğrafımı paylaştım 22 yaşında genç bir bayan olarak oldukça güzel bir fiziğim bulunuyor. Ayrıca fotoğrafımın gerçek olduğunu istediğiniz şekilde ispat edebilirim. Fotoğrafa dikkat ederseniz fantazilere açık bir bayan olduğumu görebilirsiniz. Fotoğrafta dikkat ederseniz ayaklarım bağlı bu ve bunun gibi fantazileriniz var ise randevu alırken belirtmeniz yeterli.

Her zaman temiz bir bayan olmuşumdur görüşme öncesi ve sonrası muhakkak duş alırım dilerseniz görüşme öncesi beraber duş alabiliriz. Sizlere güzel bir kese atabilir ve güzel bir şekilde masaj eşliğinde duş aldırabilirim. Çoğu yeniliğe açığım yeterki benimle ne yapmak istediğinizi paylaşın. Bana telefon numaramdan ulaşabilirsiniz. Numaram : 0536 813 — —