İlk olarak ilan sayfamı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ediyorum, benim adım Yağmur 21 yaşında bir bayanım ve normalden daha fazla arzuluyum sizin tabiriniz ile azgın bir bayanım. Eğer sizde hemen boşalan bir beyefendi değilseniz doğru yere geldiniz. Çünkü ben sevişmenin hemen bitmesinden nefret ederim.

Benim için sizlerin son derece memnun kalmış bir şekilde yanımdan ayrılması çok önemli bu yüzden görüşmeye gelmeden önce bayan azdırıcı bir ürün kullanıyorum ve bu ürünü kullandığım zaman kendimden geçiyorum. İki kişiyle aynı anda çok güzel sevişebilirim. Güçlü ve kuvvetli beyefendilere karşı büyük bir zaafım var. Kaslı bir yapınız var ise her yerinizi yalarım.

Haftada 2 gece görüşüyorum ve görüşmemi sadece bir kişiye ayırıyorum fotoğrafım bunun kanıtıdır zaten çok fazla görüşen bayanların böyle güzel vajinası olmaz. Hemen hemen her pozisyon bana uyar siz yorulursanız ben üste geçerim ben yorulunca siz böyle böyle güzel bir zevk dolu gece yaşayabiliriz. Grup görüşmelerde en fazla 2 kişiyle görüşüyorum.

Önceden bana söylemeniz durumunda anal kabul ediyorum neden bunu söylediğimi geldiğimde anlatırım ama şimdi kısaca söyleyeyim. Çünkü anal için özel bir temizlik ve hazırlık yapıyorum. Son derece temiz ve bakımlı bir bayanım öyle hayattan bir gelecek umudu kalmamış kendini salmış bayanlardan değilim. Kendime sürekli bakarım her şeyin kusursuz olması için elimden ne geliyorsa yaparım.

Dilerseniz benim evimde görüşmeyi yapabiliriz, dilerseniz otele gelebilirim. Kırmızı renkleri çok sevdiğim için evimde ki çoğu eşya fotoğrafımda gördüğünüz gibidir. Bana aşağıdan bir yorum bırakarak ulaşabilirsiniz. Bende sizlere mail üzerinden bilgilerimi atarım.