Selamlar ben Banu 23 yaşında genç bir bayan olarak eskortluk yapmaktayım ve Eskişehir ‘de yaşayan beyefendiler için kendimi tanıtmak istiyorum. Ben çoğu bayanın aksine sıradışı fazla arzuluyum. Sürekli sevişmek isterim hemen boşalan beyefendiler bu yüzden beni tatmin edemezler. İlişkinin uzun sürmesini isteyen doyumsuz bir bayan olduğum için grup ilişkileri kabul ediyorum. En fazla 3 kişi olmak şartı ile grup görüşmeleri kabul ediyorum. 3 kişiyide tamamen tatmin edeceğimden emin olabilirsiniz.

Hemen yukarıda bana ait gerçek bir fotoğraf yer alıyor. Gördüğünüz üzere dik göğüslere ve güzel kalçara sahibim vücudumda yağ oranı yok bunun sebebi ise bitmek bilmeyen arzularım sevişirken kendimi kaybederim ve sizleri yormam ben üzerinizde çalışırım. Genelde otellerde çalışmayı tercih ediyorum lakin dileyenler evime gelebilirler. Evimde bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Büyük bir yatak odam ve banyom bulunuyor.

Eğer tek başınıza görüşecekseniz geciktirici ürünler kullanabilirsiniz. Saatlik ve gecelik görüşme seçeneklerim mevcut saatlik olarak gelip gecelik görüşmeye uzatabilirsiniz. Şuan Tepebaşı ilçesinde yaşıyorum. Başka ilçeden bir otelde kalıyorsanız taksi ücretimi ödemeniz karşılığında yanınıza gelebilirim. Tek görüşme yapacaksanız fiyatım gayet uygundur. Bunları zaten telefondan konuşacağız sizlerle.

Benim için en önemli nokta sağlık bu yüzden prezervatifsiz görüşme yapmıyorum. Görüşmede en önemli ve tartışılmasını istemediğim şartım budur. Zaten prezervatif çoğu erkeğin erken boşalmasını önlemekte bunu yaşadığım tecrübelere dayanarak söylüyorum. Bu yüzden bu konuya itiraz etmeyeceğinizi düşünüyorum. Telefon numaramı randevu verdikten sonra kaldıracağım sonra tekrar ekleyeceğim. Numaram :