Selam ben Zeynep, 25 yaşındayım ve diğer bayanlar gibi her şeyden korkmuyorum. Bu yüzden sizler ile paylaştığım fotoğrafımda yüzümü gizleme gereği duymadım. Siz beyefendilerin görüşeceği bayanın yüzünü de görmek isteyeceğinizi düşünerek bunu yaptım. Diğer neden ise gerçek olduğumu daha kolay ispat edebilmektir. Siz beni görüntülü aradığınız zaman yüzümü görmeniz dahi gerçek olduğumu ispatlayacaktır.

Ben Ukrayna asıllı bir bayanım bu yüzden kendimi gizleme gereği duymuyorum fotoğrafımda yüzüm açık gideceğim yere göre uygun giyinirim. Görüşmeyi yapacağımız yer bir site ise bu şekilde fazla dikkat çekmeyecek kıyafetler giyerim. Issız bir villada görüşeceksek beni arzulayacağınız güzel kıyafetler giyerim.

Fotoğrafımı bir müşterime çektirdim, seksi kıyafetlerimi giymek için üzerimi çıkartıyordum ve sitede paylaşabileceğim güzel bir fotoğrafım olsun diye çekmesini rica ettim. Telefonum kamerası çok iyi değil bu yüzden idare etmenizi rica ediyorum.

Şehrinize yeni geldim merkezde küçük bir daire kiralayabildim ve orada yaşıyorum burada kalıp kalmayacağımı sizlerin davranışları belirleyecektir. Kibar ve nazik beyefendiler ile karşılaşırsam kalacağım. Kötü anılar yaşarsam burada kalıcı olmayacağımı şimdiden belirtmek istiyorum.

Benim amacım buradaki beyefendiler gerçek ve güzel bir bayanla hayatları boyunca hatırlayacakları bir gece geçirme fırsatı sunmaktır. Bu konuda çok iddialıyım sevişmeyi bilen tecrübeli ve ne zaman nasıl davranacağını bilen bir bayanım.

Sizler ile sohbet etmeye, dokunmaya ve öpüşmeye çekinmem sizlere tiksinerek değil sevgi ile bakarım. Daha önce görüştüğüm beyefendilerin daha önceki tecrübelerini paylaşmaları ile sizlerin aslında nasıl bir ilişki istediğinizi çok iyi biliyorum. Daha önce görüştüğünüz bayanların yaptıkları hataları tekrar etmem. Daha anlatabileceğim çok şey var ama burada yazı okutmaktansa görüştüğümüz zaman kendi gözleriniz ile görmeniz daha iyi olacaktır. Bana whatsapp gibi uygulamalar üzerinden de ulaşabilirsiniz. Numaram : 0547 — —-