Selamlar ben Nergis 21 yaşında genç bir bayan olarak sizlere eskort olarak hizmet edeceğim. Randevu almadan önce bilmek isteyeceğiniz bilgiler var biliyorum bu yüzden bu satırları sizler için yazıyorum. Yazdıklarımı okuduğunuz zaman hakkımda epey bilgi sahibi olacaksınız. Değerli vaktini ayırıp ilanımı okuyan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben hayat dolu sempatik ve güler yüzlü bir bayanım, çok kolay insanlarla kaynaşırım benimle görüşmeye gelen utangaç beyefendilerin tanışmakta zorluk çekmeyeceklerini söylemek istiyorum. Her genç bayan gibi ufak tefek şeylere sevinebilirim bunlardan birisini fotoğrafımda göreceksiniz. Benimle görüşmeye gelen bir beyefendi sağolsun hediye olarak getirmiş bende beraber fotoğraf çekildim.

Fotoğrafımdaki ayıcığı bir ziyaretçim getirdi uzun zamandır görüştüğüm bir beyefendi ben güvendiğim beyefendilere gerçek telefon numaramı veririm ve onları istediklerinde evimde ağırlarım. Ama hiç tanımadıklarımla ilk olarak otelde görüşürüm. Fotoğrafımda görüyorsunuz zaten genç bir bayan olmama rağmen gayet güzel bir vücuda sahibim. Dolgun büyük ve dik göğüslerim uzun ve güzel saçlarım bir o kadarda güzel bir yüzüm var.

Haftada 2 gece görüşme yaptığım için görüştüğüm kişileri özenle seçeceğim. Sonuçta okulum var ve bittiğinde şehrinizden temiz bir sicil ile ayrılmak istiyorum. Bu yüzden elit bir bayan olarak hizmet vereceğim. Tabi bunun sizin için çok avantajı var. Kim ister ki sevişmeye gittiği kadının 1 saat önce başkasıyla birlikte olmasını ben hem bu yüzden hemde derslerimden ötürü haftada sadece 2 gece çalışıyorum ve o günlerde 1 kişiyle birlikte oluyorum.

Ayrıca bu sayfaya direk telefon numaramı koyduğum zaman gizliliğim tehlikeye giriyor bu yüzden mail üzerinden niyetinin ciddi olduğuna inandığım beyefendilere telefon numaramı göndereceğim. Sadece 1 cümle ile kendinizi tanıtın ve mail adresinizi yazın sonrasında ben size geri dönüş yapacağım.