Herkese selamlar, ben fotoğrafımı gördüğünüz zaman anlayacağınız üzere manken gibi güzel bir bayanım. İsmim Yeliz şehrinizde okuyorum ve hafta sonları eskort olarak çalışarak masraflarımı karşılamayı düşünüyorum. Bu sayfamda sizlere kendimi elimden geldiğince tanıtacağım lakin beni asıl buluştuğumuz zaman daha iyi tanıyabilirsiniz.

Eğer ilan sayfamı bilgisayarda inceliyorsanız hemen sol tarafta bana ait gerçek fotoğrafı görüyorsunuz. Gördüğünüz gibi uzun saçlı, uzun boylu, güzel ve iri göğüslü aynı zamanda tertemiz güzel bacaklı bir bayanım.

Bilerek sütyen giymedim göğüslerimin ne kadar dik olduğunu hilesiz bir şekilde görebilirsiniz. Fotoğrafı çok açık koymadım sebebi ise vajinamın biraz üst kısmında küçük bir doğum lekesi var ondan tanınmak istemediğim için kıyafetli bir şekilde fotoğrafımı attım.

21 yaşında bir bayan olmama rağmen gayet kültürlü ve cana yakın birisiyimdir. Erkekleri asla hor görmem herkes ile sohbet ederim, sizlerle kısa bir tanışma yaptıktan sonra ön sevişme ile başlayabiliriz.

Biraz sohbet etmek bana çok iyi geliyor eminim size de iyi gelecektir. Hiç tanımadığım birisiyle sevişirken biraz zorlanabiliyorum ama biraz sohbet ettiğimiz zaman kendimi kasmıyorum ve karşılıklı güzel bir ilişki yaşıyoruz.

Elit bir bayan olarak otellerde hizmet vereceğim. Sadece hafta sonları görüşeceğim ve haftada 1 kişiyle birlikte olacağım. Randevu alır iken Cumartesi veya Pazar günü hangisi daha uygun ise seçebilirsiniz.

Şahsen benim için Cumartesi geceleri daha uygun oluyor. Çünkü Pazar günleri sabahladığım zaman ertesi gün okulda problem yaşıyorum. Sizde Pazartesi günü işe gidiyorsanız Pazar günleri görüşmemiz sizin içinde problem olacaktır.

Okulum bittiği zaman kendi memleketime gidip normal bir bayan gibi hayatıma devam etmek istiyorum. Bu yüzden görüşmelerimin gizliliğine çok dikkat edeceğim. Randevularımı mail yolu ile vereceğim bu sayfaya direk telefon numaramı koyarsam sayfaya giren polisler direk kim olduğumu öğrenebilirler. Sizlere zahmet vereceğim ama ricam aşağıdan kendinizi bir cümle ile tanıtıp mail adresinizi yazmanızdır. Bende sizlere gerekli bilgileri gönderebilirim.