Lafı çok fazla uzatmayı sevmiyorum o yüzden direk konuya gireceğim. Benim adım Gamze 27 yaşında olgun ve tecrübeli bir bayanım. Diğer bayanlar gibi saatine 500 TL para isteyen birisi değilim. Asgari ücretle geçinenler de çapkınlık yapabilsinler diye hizmete başlıyorum. Sizlere kendim hakkında oldukça fazla bilgi vereceğim.

Çifteler ilçenizde ikamet ediyorum burada kendi evimde görüşeme yapmaktayım. Otel masrafları çok fazla tutmaktadır ayrıca otellere gelmeye çekinen beyefendiler olduğu için sadece görüşmelerimi gerçekleştireceğim bir daire tuttum ve sizler için gayet güzel bir şekilde içini hazırladım. Görüşme öncesi ve sonrası rahat bir şekilde duş alabileceğiniz güzel bir dairem mevcut.

Hemen yukarıda fotoğrafım bulunuyor. Fotoğrafın bana ait olduğuna dair garanti veriyorum. Bu konuda hiç bir şüpheniz olmasın. Ucuz escort olarak hizmet veriyor olmam sizinle ilgilenmeyeceğim anlamına gelmiyor. Her zaman müşterilerimi memnun göndermeye çalışırım. Eskişehir çok büyük bir yer değil zaten memnun etmesem kimse tekrar görüşmeye gelmez öyle değil mi ?

Diğer bayanlar ilanlarında ücrete dair bir bilgi vermezler lakin ben vereceğim. Eğer 1 posta görüşmek istiyorsanız yani yarım saat görüşmek istiyorsanız fiyat 75 TL ‘dir. Eğer 1 saatlik görüşme düşünüyorsanız fiyatı 100 TL ‘dir. Eğer geldiğinizde memnun kalır gecelik görüşme yapmak isterseniz fiyatını o zaman görüşebiliriz.

Evimde müşterim varken kimseye randevu vermiyorum. Kimsenin birbiri ile karşılaşması hoş olmaz. Bu yüzden telefon numaramı randevu verdikten sonra kaldıracağım ve tekrar randevu vereceğim zaman geri ekleyeceğim. Böylece gizlilik ilkemiz güvende olacaktır. Görüşmelerimde kondom kullanmanız mecburi olup her ay düzenli bir şekilde sağlık raporumu almaktayım. Dileyen beyler otele davet edebilirler.