Merhaba ben Tatyana 3 yıldır ülkenizde yaşayan Rus bir bayan olarak şimdi ise Eskişehir ‘de hizmet vermek için buraya geldim. Benim diğer bayanlar gibi korkularım olmadığından dolayı yüzümü fotoğrafta gizlemiyorum. Sizlere sürekli görüştüğüm bir beyefendi ile tatildeyken çekildiğim fotoğrafımı paylaşıyorum. Çeşitli nedenlerden dolayı İstanbul’dan şehrinize geldim eğer sizler isterseniz şehrinizde kalabilirim.

Benim fotoğrafımda gizli saklı hiç bir şey yok sizleri kandırmak gibi bir niyetimde yok zaten görüşmeye geldiğiniz zaman göreceksiniz gerçek olup olmadığımı görüşme öncesi teyit etmek isterseniz beni görüntülü arama ile arayıp gerçek olup olmadığımı görebilirsiniz. Gerçek fotoğraf kullanmayan hiç bir bayan böyle bir imkan sunmaz.

Şehir merkezinde kendime küçük bir daire tuttum henüz tam hazır değil tam hazırlayabilmem için birkaç görüşme yapmam gerekiyor ondan sonra evimde sizleri kabul edebileceğim. Şimdilik otellerde ve rezidanslarda görüşme yapabiliriz.

Yaşımı merak edenler olacaktır telefonda belki sormaya çekinirsiniz diye ben yazayım 22 yaşında bir bayanım ve elit escort olarak hizmet vereceğim.  Yani anlayacağınız günde sadece 1 kişiyle birlikte olacağım ve haftanın her günü görüşme yapmayacağım.

Ben görüştüğüm kişileri mutlu etmek için çalışırım. Görüşmeye arzulu olarak gidemezsem görüştüğüm kişiyi mutlu edemem bu yüzden sevişmeye isteksiz olduğum günlerde çalışmayacağım. Benim niyetim görüştüğüm beyefendilerin memnun ayrılması ve tekrar benimle görüşmeleri.

Böylece randevu almak için aradığınız zaman kiminle görüşeceğimi bileceğimden onun istediği gibi hazırlanır ve onu daha iyi memnun edebilirim. Kimisi mini etekli bir bayanı arzular kimisi jartiyer giyen bir bayanı ben görüşmelerimde sohbette ettiğim için bunları sizlerden öğrenirim ve bir sonraki görüşmemizde siz nasıl daha çok beğenirseniz o şekilde bir kıyafet seçerek karşınıza çıkarım.

2 tane telefon hattım var birisini ilk randevu verdiklerime ikincisini ise güvendiğim elit beyefendilere veriyorum. İkinci hattım sürekli açıktır. Çalışmadığım günlerde veya dolu olduğum günlerde numaramı kaldırıyorum. Telefon numaram : 0547 — — —