Karşısında güler yüzlü sempatik bir bayan bulmak isteyen beyefendilere merhabalar ben Yasemin 21 yaşında genç bir bayan olarak sizlerin hizmetinde olacağım kendimi sizlere kısaca tanıtmak istiyorum değerli vaktinizden bana 5 dakika ayırmanızı ve yazdıklarımı okumanızı istiyorum.

Sizler için fotoğraf çekildim ve yüzümü tam gizlemeden fotoğrafımı paylaşıyorum. Gördüğünüz üzere genç, güzel ve güler yüzlü bir bayanım. Bembeyaz prüzsüz tenim ve güzel göğüslerim ile hizmetinizde olacağım.

Arzu dolu hayatınız boyunca hep hatırlayacağınız hoş bir gece geçirmek isterseniz benimle iletişim kurmanız yeterli. Fotoğrafta yüzümün bir kısmı hariç her şeyimi görüyorsunuz fiziksel özelliklerimden daha fazla bahsetmem gerekmiyor sanırım.

Sizlere karakterimden biraz bahsetmek isterim, gördüğünüz üzere güler yüzlü ve sıcak kanlı bir bayanım. Hızlı bir şekilde tanışıp kaynaşabileceğiniz birisiyim tamamen yanımdan memnun kalmış bir şekilde ayrılmanızı istiyorum.

Bu yüzden arzulu olduğum gecelerde çalışacağım sevişmeye tam istekli azgın olduğum zamanlarda sizleri çok iyi bir şekilde tatmin edebileceğimi düşünüyorum.

Buradan çok fazla kişiye randevu vermeyeceğim maksatım sizleri memnun etmek ve tekrar görüşme yapmak böylece daha önce tanıştığım kişiler ile birlikte olarak sicilimi temiz tutabilirim.

Tam arzulu olduğum günlerde çalıştığım için iki kişiyi idare edebileceğimi düşünüyorum. Yanınızda performansı iyi gücü kuvveti yerinde bir arkadaşınız varsa beraber gelebilirsiniz. 1 saatlik ilişki beni tatmin etmediği için iki kişiyle görüşürsem daha iyi tatmin olacağım. İstekli olduğum günlerde numaramı sayfada paylaşıyorum diğer günlerde kaldırıyorum. Şimdiden ilginiz için teşekkürler.