Merhaba benim adım Sertap 22 yaşında genç bir bayan olarak sizlere Elit Escort deneyimini yaşatmak üzere bu satırları yazıyorum. Çoğu kaçamağı seven beyefendi tecrübe etmiştir ki çoğu bayan sahte fotoğraf kullanır. Ben bunların aksine gerçek fotoğrafımı sizlerle paylaşacağım. Dileyenlere ise ispat edebileceğimi şimdiden bildirmek istiyorum.

Fotoğrafımı benimle görüşmeye gelen bir beyefendiye çektirdim eski ilanlarda kullandığım fotoğrafımın benim güzel göğüslerimi göstermediğini söylediği için yeni bir fotoğraf çekildim sağolsun güzel çekmiş.

Fotoğrafımda göğüslerimi görüyorsunuz hiç estetik olmadan doğal hali bu böyle dik ve güzel görünmeleri için her gün düzenli spor yapıyorum. Ne kadar sportif bir bayan olduğumu fotoğrafıma baktığınız anda anlayacağınıza eminim.

Dileyenler için bu güzel göğüslerimin üzerine rujumla ismini yazıp fotoğrafını gönderebilirim veya görüşmeye geldiğiniz zaman gerçek olmadığımı düşünürseniz ücret ödemeksinizin gidebilirsiniz.

Ben cana yakın bir bayanımdır sizlerle duşa da girerim sizlere masajda yaparım. Sizlere dokunmaktan gocunmam işimi tiksinerek değil severek yaptığım için sizlerle gerçek anlamda ilgilenirim.

Sonuçta sevişirken sizin kadar bende zevk alıyorum sizleri biraz rahatlattığım zaman daha iyi sevişeceğiniz için bende daha fazla zevk alacağım. Evime tanımadığım birisini davet edemem.

Tanımadığım birisinin evine de gidemem haliyle bu yüzden görüşmelerimi otellerde gerçekleştireceğim zaman içerisinde sizlere ısınırsam evime davet edebilirim benim için en önemlisi karşılıklı güvendir. Sizin tabiriniz ile beni koruyan bir pezevenk yok bu yüzden görüşmelerime dikkat etmek zorundayım. Sizlere daha hakkımda paylaşacağım çok bilgi var ama burada sizlere yazı okutmak yerine bunları yüz yüze geldiğimiz zaman anlatmayı tercih ediyorum. Telefon Numaram : 0532 947 — —