Merhabalar benim adım Ebru gerçekten Japon değilim sizlerin Japon erotik filmlerini çok beğendiğinizi bildiğim için onların giydiği fotoğrafımda göreceğiniz kostümden aldım. Dileyenlere bu kostüm ile gelebilirim böyle bir fantaziniz var ise gerçekleştirebiliriz. Yaşım 21 ve Japon kızlarından gerek göğüslerim olsun gerek kalçalarım olsun eksik kalır bir yanım yok. Saçlarımı da onlar gibi uzattım ve tam hayalinizdeki gibi bir ilişki olacağının teminatını veriyorum.

Hemen yan tarafta fotoğrafım yer alıyor cep telefonuyla girenlerde aşağıda veya yukarıda gözükür dikkatli incelerseniz onlar gibi beyaz tenli, uzun saçlı, dolgun göğüslü ve güzel bacaklı olduğumu görebilirsiniz.

Bu kostümden elimde 2 tane mevcut her görüşme sonrası o görüşmede giydiklerimi yıkama hastalığım var bu yüzden 2 tane satın aldım. Tabi sadece kıyafetleri yıkama hastalığım yok görüşme önceleri ve sonraları hava istediği kadar soğuk veya sıcak olsun fark etmez daima duş alırım.

Her görüşmeme kıyafetlerim kadar bedenimde temiz bir şekilde giderim. Tabi otellere bu kıyafetle gelmiyorum siz yatakta beni beklerken ben banyoda sizler için kostümümü giyip hazırlanıyorum.

Okulum olduğu için ise sadece hafta sonları ve Perşembe günleri görüşme yapıyorum. Cuma günleri öğleden önce derslerim olmadığı için Perşembe geceleri sizlerle buluşmamda bir problem olmayacaktır.

Yukarıda bahsettiğim üzere görüşmemi otelde yapıyorum çünkü öğrenci evinde 4 kız arkadaş kaldığımız için evimde sizleri misafir edemem zaten kız arkadaşlarım Eskişehir Escort olarak çalıştığımı bilmiyorlar. Bilmelerini de istemediğim için görüşmelerimi otelde yapacağım. Haftada sadece 2 kişiyle görüşerek pek fazla dikkat çekmeyeceğimi düşünüyorum. Eğer fotoğrafımı beğendiyseniz ve benimle görüşmek isterseniz aşağıdan kendinizi kısa bir şekilde tanıtarak mail adresinizi yazın bende sizlere geri dönüş yapayım.