Herkese selamlar ben Esin 24 yaşını henüz doldurmamış genç bir bayan olarak şehrinize geldim ve burada eskort olarak çalışmaya başlıyorum. Eğer değerli vaktinizi ayırıp ilanımı okursanız bu sayfada sizler için değerli bilgilerimi paylaşacağım. Belki hoşunuza gitmeyecek bir huyum vardır bu yüzden ilanımı okursanız çok memnun olacağım.

Ben kendimi hiç olmadığım biri gibi göstermekten hoşlanmam insanlar arasınlar gelsinler diye yalanda söylecek değilim. Nasıl olsa geldiğiniz zaman yalan mı doğrumu söylediğimi anlayacaksınız. Bu yüzden bu sayfa hakkımda hiç bir bilgi yalan değildir hepsi tamamen gerçek başta fotoğrafım olmak üzere tabi ki fotoğraf demişken hemen fotoğrafımı paylaşayım ve öyle devam edeyim istiyorum.

Ben üniversiteyi kazanmış ama ailesinin baskısıyla okuyamamış bir bayan olarak yine ailemin baskısı yüzünden yaşadığım şehri terk ettim ve burada benim liseden kız arkadaşım üniversite okuduğu için yanına kaçtım. Kendime ilk olarak içerisinde fazla eşyamın olmadığı bir ev tuttum yeni bir hayat kurduğum için ilerleyen zamanlarda bütün eksikleri tamamlayacağım. Bu yüzden ilk başta bu konuda anlayışınızı bekliyorum.

Vücut hatlarım hemen fotoğrafta gördüğünüz gibidir. Sütyenimi bilerek çıkarttım ki göğüs ölçülerimi daha rahat görüp anlayabilesiniz diye bazıları destekli sütyen giyip göğüslerini daha dik daha dolgun göstermeye çalışıyor benim bunlara hiç ihtiyacım yok zaten oldukça güzel göğüslerim var.

Dileyenler beni otele çağırabilirler otele masraf yapacak gücü olmayan beyefendiler ise beni evimde ziyaret edebilirler. Evde tek başıma kalıyorum bu yüzden gecelik görüşmelerimizi de yapabiliriz. Kafa dengi bir bayanım mesela rakı içmek istiyorsanız yanınızda getirebilirsiniz bende güzel bir meze hazırlarım sabaha kadar alem yapabiliriz. Son derece kültürlü ve hoş görülü biriyimdir. Sayfada telefonum yoksa daha sonra tekrar ziyaret edin şuan sadece 1 telefon hattım olduğu için randevu sırasında kapatmak istemediğim için böyle yapıyorum. Telefon :