Merhabalar benim ismim Papatya çiçekleri çok sevdiğim için bu takma ismi kullanmayı uygun gördüm. Başlıkta belirttiğim gibi ben evlere gelebiliyorum, neredeyse hiç bir bayan bunu kabul etmiyor ama ben ediyorum. Gezmeyi dolaşmayı seven yerinde duramayan kıpır kıpır bir bayanım. Çok enerjik bir yapım var bu yüzden evlere ve otellere gelebiliyorum. Evi müsait olmayan ve otele ödeyecek parası olmayanlar benim evime gelebilirler.

Fotoğrafımın gerçekliğini ispat edebilmem için yaptırmış olduğum dövmeye yer verdim. Görüşmek için buluştuğumuz zaman dövmeden fotoğrafın gerçek olduğunu çok rahat bir şekilde anlayabileceksiniz. Sizlere kendim hakkında bilgi vereceğim ama önce fotoğrafımı paylaşmak istiyorum. İlk önemli olan sizlerin beni beğenmesi.

Fotoğrafımı görüyorsunuz etine dolgun güzel ve iri kalçaları ve göğüsleri olan bir bayanım. Öyle kemikleri sayılacak kadar zayıf bayanlardan değilim ama kilolu hiç değilim.  Özgürlüğüme düşkün olduğum için üniversiteyi okuduğum şehre tekrar gelerek burada eskort olarak hizmet vermeye karar verdim. Saatlik ve gecelik olmak üzere iki farklı hizmetim mevcut.

Ayrıca çoğu bayanın kabul etmediği anal seks yapma tekliflerinizi geri çevirmiyorum ama önceden söylemeniz koşulu ile çünkü bunun uzun ve uğraştıran bir temizlik süreci var aksi taktirde çok tiksindirici durumlar ile karşılaşabiliriz. Bu yaptığım temizliği dileyenlere anlatabilirim onlarda kız arkadaşlarına anlatıp bu ilişki türünü yaşamak istediklerinde daha çok zevk alabilirler. Sizlerden tek şartım prezervatif kullanmanız ve eğer anal seviyorsanız biraz kibar olmanızdır aksi taktirde çok acı verebiliyor. Beni aramanız yeterli telefon numaram : 0539 758 — —