Herkese selamlar ben yeni Eskişehir Escort Hülya. Diğer bayanların aksine uygun fiyata hizmet vermeye geldim. Bir çapkınlık için 300-500 TL ödeyip üstüne birde otel parası ödeyecek durumu olmayanlar çapkınlık yapabilisinler diye ben geldim. İlanında ücret belirtmeyen bayanlardan değilim burada bütün fiyat tablosu açık bir şekilde yazılacaktır.

Fotoğrafım hemen solda gördüğünüz gibi olup vücudum gayet güzel ve bakımlıdır. 26 yaşında bir bayan olarak gayet seksi bir vücudum olduğunu düşünüyorum. İşim yok ve üniversite terk bir bayan olarak geçinim sıkıntılarından ötürü çalışıyorum.

Günde sadece bir kişiyle görüşeceğim dul bir bayan olarak haftada 700 TL kazanmak bana fazlasıyla yetecektir. Şehir merkezinde yaşıyorum ve sadece görüşmelerim olun 1+1 güzel bir daire ayarlamış bulunmaktayım. Görüşmelerimi burada gerçekleştireceğim dileyen kişiler otel ücretini karşılamak şartı ile otellerde görüşme yapabilirler.

İlan başlığında belirttiğim üzere saatlik 100 TL ücret ile çalışıyorum. Eğer gecelik görüşme gerçekleştirmek istiyorsanız gecelik 400 TL alıyorum akşam 11’den sabah 6 ‘ya kadar dilediğiniz kadar sevişebiliriz. Görüşmelerimde kondom kullanımı mecbur olup ben yanımda taşıyorum sizin getirmenize gerek yoktur. Ayrıca anal ilişki yaşamıyorum bu iki konuda ısrarcı olmazsanız sizlere güzel bir gece yaşatacağımı düşünüyorum.

Randevulu bir şekilde görüşmeler gerçekleştireceğim. Eğer randevu listem dolu ise telefon numaramın son 4 hanesini kaldırtacağım. Bu durumda yorum yaparak randevu isteyebilirsiniz boşa düştüğüm zaman ilk yorum yapanların randevu taleplerini değerlendireceğimi bilmenizi isterim. Telefon numaram : 0546 743 — —