Herkese merhabalar ben Ukraynalı bayan Tutku tabi bu benim gerçek adım değil bana daha rahat hitap edebilmeniz için kendime böyle bir takma isim buldum. Sizlere elit bir bayan olarak hayatınızda hiç görmediğiniz hizmeti vermeye geldim. Buraya İstanbul ‘da benimle görüşen bir beyefendinin daveti üzerine geldim. Bana söylediğine göre Eskişehir ‘de benim gibi kaliteli hizmet veren ve benim kadar güzeli yokmuş bu yüzden şehrinize geldim siz beyefendilerin bana göstereceği ilgi burada kalıcı olup olmayacağımı belirleyecek.

Daha önce benden randevu alan herkes fotoğrafımın gerçekliğini sordu ilk olarak. Ben eskiden yüzümü gizliyordum lakin içiniz daha rahat etsin diye artık fotoğraflarımda yüzümü gizlemiyorum.

Yüzümü gizlememe nedenlerimden birisi ise siz görüntülü aramayıp gerçekliği teyit etmek istediğiniz zaman işiniz daha kolay olsun diyedir. Benim her şeyim açıkça ortada benimle görüşmek isteyen beyefendiler fotoğrafımı görüp beğenipte randevu almış olacaklar.

Son derece kültürlü bir bayanım ve dilinizi çok iyi bir şekilde konuşabiliyorum. Aşırı hareketler sergilemem, ağır başlı ama sempatik bir bayan olduğum söylenir. Görüşme öncesinde sohbet etmeyi severim. Bu hem beni hemde sizi biraz olsun rahatlatacaktır ve görüşmemizin daha iyi geçmesini sağlayacaktır.

Eğer buraya ısınamazsam başka bir şehire gideceğimi bildirmek istiyorum. Bir şehrin güzelliğinden önce yaşayan beyefendilerin kibar ve nazik olması bizim için daha önemlidir.

Benim çok sayıda fotoğrafım bulunuyor her erkeğin kafasında ki bayan modeli farklıdır bu yüzden farklı farklı fotoğraflarım mevcut. Dileyenlere mail veya whatsapp üzerinden gönderebilirim. Bu fotoğrafımda kalçalarım ön planda ama göğüslerim net bir şekilde gözükmüyor. Şuan için otelde görüşme yapıyorum eğer ilerleyen günlerde talep olursa yaşadığım evi daha iyi bir hale getirip evimde görüşmeya başlayabilirim. Telefon Numaram :