Her zaman dikkat ettiyseniz escort bayanlar saatlik veya gecelik hizmet sunar. Bende bu iki hizmetin yanı sıra istediğiniz kadar günlük hizmette mevcuttur. Mesela güzel bir hafta sonu geçirmek istiyorsunuz ama tatilinizi tek başınıza yapmak istemiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Günlük ne demek diye düşünenler olacaktır diye kendimi tanıtmadan önce bunu açıklamak istedim. Benim adım Buse ve 28 yaşında son derece bakımlı ve kültürlü bir bayanım.

Benim ilişkiye bakış açım çoğu bayandan farklı ben hemen sevişme taraftarı değilim. Gelir gelmez direk konuya giren çoğu beyefendi rahatlayamıyor. Ama önce kısa bir sohbet veya isteğinize ve espiri yapabilmenize göre uzun bir sohbet iki tarafında daha çok rahatlamasına ve ilişkiden olabildiğince fazla zevk almasına sebep oluyor. Diğer husus ise ön sevişme olmazsa olmazdır benim gözümde güzel bir öpüşme ile başlayıp tarafların fantazilerine göre gelişen güzel bir ön sevişme iki tarafında daha fazla zevk almasını sağlar.

Yüzümü istemeye istemeye gizledim. İnci tanesi gibi bembeyaz dişlerim ve prüzsüz güzel bacaklarım ne kadar bakımlı bir bayan olduğumu ortaya çıkartıyor. Ayrıca fazla kilo gibi bir problemim yok bunu da çok açık bir şekilde görebilirsiniz. Herkes temiz ve bakımlı bir bayan ile birlikte olmak ister ama unutmamanız gereken önemli bir detay var bayanlarda kendilerine bakan ve temiz beyefendileri ister.

Görüşmeye gelmeden önce güzel bir duş, dişleri fırçama ve saçları tarama gibi ufak detaylar ile bayanların gönlünü kazanabilirsiniz. Güzel bir hizmet sunmaya çalışmasam kerhanede çalışırdım oraya giden beyefendilerin söylediğine göre bayanlar duş almadan tekrar tekrar görüşüyorlarmış sizde ucuz ve kalitesiz bir hizmet istiyorsanız oraya gidebilirsiniz. Ben sizlere kaliteli ve güzel bir hizmet sunmak için buradayım.

Görüşeceğim kişinin azda olsa teknolojiyi kullanabiliyor olması gerekiyor kültürsüz birisi mail adresi nedir ve nasıl açılıp kullanılır bilemeyeceği için randevu iletişimlerini ilk olarak mail üzerinden gerçekleştireceğim. Bu sayfaya direk telefon numaramı koymayacağım bu yüzden sizlerden çok basit ve kolay bir ricam olacak. Sayfayı aşağıya indirin ve yorum bölümünden isminizi yazmanıza gerek yok kendinizi kısaca tanıtın bende sizlere bilgilerimi ve birkaç farklı fotoğrafımı göndereyim. Değerli vaktinizi bana ayırıp yazdıklarımı okuduğunuz için şimdiden teşekkür ediyorum.