İlk olarak sizlere kendimi tanıtmama izin verin benim adım Betül 23 yaşında bir bayanım ve lise yıllarımda 1 yıl sınıf tekrarı yaptığım için üniversiteye biraz geç başladım. Ailemin durumu çok iyi olmadığı için bir yandan çalışıp bir yandan okulumu bitirmeye çalışıyorum. Fotoğrafımda sekreter olarak çalıştığım yerde çekildi. Yaşadığım problemlerden ötürü sekreter olarak çalışmayı bıraktım. Sitede ilanı olan bir üniversiteli bayan ile konuştum ve ondan bu iş hakkında bilgi vermesini istedim.

Bilgi sahibi olunca eskort olarak sizlere hizmet vermeye karar verdim böylece hem masraflarımı karşılayacak parayı kazanacağım hemde sevişme arzumu sizler ile dindireceğim. Sevişme arzusu çok yüksek bir bayanım bunu en başından belirtmek istiyorum. 10 dakikada boşalan birisi beni tatmin edemez.

Siz utanır alamazsınız belki diye geciktirici ürünlerden aldım gecelik görüşmek isteyen ve geciktirici kullanmaya ihtiyacı olanlar benden isteyip kullanabilirler. Çantamda sizin için yanımda taşıyorum. Görüşmeye getireceğim dileyenler kullanmakta özgür.

Ben geciktirici kullanmam derseniz görüşme arasında biraz alkol alabiliriz buda sizin erken boşalmanızı önleyecektir. Böylece iki tarafta zevk dolu bir gece yaşayabilecek.

Kendimi iyi hissettiğim ve sevişme arzusuyla yanıp tutuştuğum günlerde randevu verdiğim için 2 kişiyle aynı anda sevişebilirim.

Eğer böyle bir şey hayal ediyorsanız bu hayalinizi beraber gerçekleştirebiliriz. İkinizi de tamamen memnun ederek görüşmeden uğurlayacağım. Tek yapmanız gereken iki kişi olduğunuzu söylemek bende yanımda bayan azdırıcı ürün getireceğim ve gerektiğinde kullanacağım bu kadar basit.