Merhaba ben Pelin yanlış görmediniz 20 yaşında bir bayanım. Sevişme söz konusu olunca çok istekli ama evi toplama konusunda çok isteksiz bir bayanım 🙂 fotoğrafıma baktığınız zaman görebilirsiniz öğrenci evinde birkaç kız arkadaş beraber kalıyoruz onlar benim eskort olarak çalışacağımdan habersizler bilmelerini istemiyorum. Bu yüzden evimde görüşme yapamayacağım şuan için sadece otellerde görüşme yapabilirim.

Şuan için tek müsait görüşme biçimi oteller lakin ileride sizlerden istek gelirse biraz para kazanınca ev tutabilirim. Tabi bekar ve güzel bir bayana evini kiraya verecek birisini bulabilirsem tek sorun para değil biliyorsunuz kimse bekar ve güzel bir bayana evini kiraya vermez.

Birde evin konumu çok önemli büyük bir apartmanda olmalı ki gelen ve giden kişiler fazla dikkat çekmesinler görüştüğümüz beyefendiler böyle bir yer biliyorlarsa beni bilgilendirebilirler biliyorum otelde görüşmek çoğunuz için zor oluyor.

Ben kendi temizliğine düşkün bir bayanım ama şimdiye kadar hiç ev temizlemediğim için biraz zorlanıyorum şimdiye kadar memlekette el bebek gül bebek yetiştirildim. Öğrenci evine gelincede halimi fotoğrafta görüyorsunuz.

Özgür ruhlu ve biraz çılgın bir bayanım. Fotoğrafımda dikkat ederseniz birçok detay var fotoğrafımın gerçekliğini ispatlamamı isterseniz bu detaylardan faydalanabilirsiniz.

Mesela kolyem gibi whatsapp üzerinden randevu vereceğim için niyetinin ciddi olduğuna inandığım beyefendilere ekstra fotoğraf atabilirim.

Sonuçta görüşeceğiniz kişinin gerçek olup olmadığını bilmek sizlerin hakkı bu hakkınıza saygı duyacağım. Lakin taktir edersiniz ki her gören fotoğraf isteyecek görüşmek isteyenlere atacağım bu yüzden sadece.

Birde numaram yer almıyorsa yorum bırakmanızı veya başka zaman tekrar sayfayı ziyaret etmenizi rica ediyorum sizlerden ara ara girip numaramı kaldırıyorum çalışacağım günlerde tekrar ekliyorum.