Merhabalar, ben Şule başlıkta belirttiğim gibi 20 yaşında genç bir bayan olarak sizleri evimde ağırlıyorum. Eğer kendinize doyumsuz ve arzulu bir bayan arıyorsanız doğru yere geldiniz. Ben sevişme söz konusu olduğu zaman çok azgın bir bayan olmuşumdur. Sevişmeye geç başladım bu beni daha da azgın yapıyor.

Şehrinize geçen sene Üniversite okumaya geldim ve geldiğimde daha bakireydim tanıştığım bir erkek arkadaşım vardı ve ilişkiye girdiğimiz zaman benim çok hoşuma gitti. Bu sene ise masraflarım artmaya başlayınca haftada 2-3 gece eskort olarak çalışmaya karar verdim.

Hemen fotoğrafımı görüyorsunuz, su gibi berrak beyaz tene sahibim. Ayrıca son derece narin ve güzelim. Vücudum kadar yüzümde güzel bunu benimle buluşmaya geldiğiniz zaman göreceksiniz.

Okuldan kız arkadaşlarımla beraber aynı evde kalıyorduk lakin bir kısmı okulunu bitirdi ve bir kısmı yurtta kalmaya başladı bu yüzden koca evde tek başıma kaldım. Seks manyağı bir bayan olarak yurtta kalırsan rahat rahat sevişemeyeceğim için evde kalmayı tercih ettim.

Fakat evin kirasını tek başıma ödemekte çok zorlanıyorum bu yüzden haftada 2 veya 3 gece görüşme yapacağım. Dileyenler için otele gelebilirim elbette otele masraf yapmak istemeyen beyefendiler ise evimde benimle görüşebilirler.

Ev bir apartman dairesi ve evime gelmek isteyen beyefendiler şimdiden gelip giderken dikkat ederlerse çok sevinirim. Çok fazla dikkat çekeceğinizi düşünmüyorum yeter ki normal kendi evinize geliyormuş gibi gelin bu sayede evimde uzun bir süre hizmet verebilirim. Göstermiş olduğunuz dikkat için şimdiden teşekkür ederim.

Görüşme yapacağım günlerde telefon numaram sayfada olacak ve randevu verene kadar numaramı görebileceksiniz. Telefon numaram :